Leveren van zenders van Discovery Networks. Daaronder vallen: Discovery, Investigation Discovery, Discovery Science, Eurosport 1 en 2, TLC, Animal Planet. Iedereen levert deze zenders, behalve CD. Zij leveren deze zenders niet omdat zij het niet eens worden met Discovery Networks over de doorgiftevergoeding (bron).
@WarnerJan
Juist. In het andere draadje worden toelichtingen en argumenten gegeven. Als het aantal topics blijft toenemen voorzie ik dat deze informatie verloren gaat. Vandaar ook de link er naartoe.
Het mooiste zou zijn wanneer de informatie, die steeds meer versplinterd raakt en soms zelfs dubbel gepost, samengevoegd en overzichtelijk wordt. Daarom mijn voorstel hier geplaatst
Niet direct in het kader van Verbetering Animo/CD, maar als ik aan mijn favoriete zenderlijst één zender heel graag zou willen toevoegen die de vorige ISP niet heeft aangeboden dan is dat wel Stingray iConcerts op zender 306. Edit: blijkt onder Entertainment Pakket te vallen maar mag wat mij betreft rechtstreeks in het Basis Pakket voor Freedom.nl abonnees
Nee, deze blijven niet vast staan. De actie die beschreven wordt in de FAQ is iets wat je iedere keer moet doen als je van zender wilt wisselen. 4 Knopdrukken voordat je uberhaupt de favorieten te zien krijgt. En dan moet je nog een keuze maken. Dat is veel te veel voor een functie die veel gebruikt wordt. En het zou ook moeten werken op meerdere plekken. Denk bijvoorbeeld ook aan het zappen met de P+/P- toetsen, en het zenderoverzicht als je op pijltje up/down drukt. Favorieten is een functie die goed is bedacht, maar slecht is uitgevoerd.
Iets wat op mijn wensen lijstje staat.
De functie Herinnering:
Het moment dat de herinnering komt is eigenlijk te laat.
Ook mis ik de optie, dat de ontvanger zelf van kanaal wisselt zonder te vragen.
Wat mij betreft verdwijnen alle plaatjes en logo’s uit de interface, voegt niets toe en stoort alleen maar. Maak plaatjes eventueel optioneel voor de liefhebber.
Verder heb ik geen behoefte aan welke suggestie van het systeem dan ook (tips van redactie…), laat mij zelf kiezen en probeer niet continue mijn aandacht te sturen. Reklame valt in diezelfde categorie.
De box moet na power-up in standby mode komen, bij mij zit alle A/V achter een tijdklok
Vraag is hoe lang eea gaat duren. Ik hou dit geen jaar uit…
Graag het level van de syslog meldingen uit het kastje aanpassen van emergency naar info.
De melding dat elk uur een verlenging is verkregen (ook als het kastje standby staat) is niet echt een noodkreet met direct ingrijpen waard…
Message from syslogd@canaldigital-kastje.noci.local at Oct 11 11:18:02 …
cpemgtutils: [register_stb:162] Url http://cpemgt/cpemgt/WS/1.2/register/AMINO-APP-082/82/xxxxxxxxxxxxxx/82-xxxxxxxxx fail, response code: 0, try next cpemgt host#012[register_stb:151] Url http://cpemgt.entone.com/cpemgt/WS/1.2/register/AMINO-APP-082/82/xxxxxxxxxx/82-xxxxxxxxxxx success, response code: 200
Message from syslogd@canaldigital-kastje.noci.local at Oct 11 11:32:55 …
EntoneWebEngine[10366]: [evcVideoGetNumStreams]
Ik sluit me hier geheel bij aan, soms is het ‘beter goed gejat dan…’ Men moet meer naar het goed uit-ontwikkelde systeem van KPN kijken.
Ik waardeer de inspanningen van Freedom enorm en vind het heel goed dat ze al zo snel met een omruil actie gekomen zijn.
Toch denk ik dat we er nog lang niet zijn, de nieuwe Amino kastjes zijn wel iets beter maar toch nog helemaal niet het niveau dat je zou mogen verwachten bij zo’n +/- 20 euro per maand (2 kastjes).
Wat hier thuis gemist echt nog erg gemist wordt is een betere gids met live preview en het kunnen doorspoelen in alle opgenomen programma’s.
Ook ik vind de inspanning van Freedom met kop en schouders boven de rest uit steken. Kudos daarvoor!! Ik ben benieuwd of we met z’n allen het product beter kunnen maken!
De gids kan inderdaad beter, maar dat is iets waar CanalDigitaal zich over moet buigen. Onze input zal zeker helpen.
Het doorspoelen kan zelfs CanalDigitaal niks aan doen, dat is iets wat de zenderaanbieder afdwingt. Als het tonen van reclame het verdienmodel van een (commerciële) zender is, dan is het kunnen doorspoelen daarvan natuurlijk niet gewenst. En aangezien de adverteerders de zak met geld binnenbrengen en jij niet, trek jij altijd aan het kortste eind. Het ongemak van de klant weegt niet op tegen de pesos van de adverteerder.
Bug of geen Bug, het is en blijft vreemd dat wanneer je een film/programma opneemt dit niet kunt doorspoelen.
Met het oude vertrouwde analoge cassettebandje nam je muziek op van de ether en kon je naar hartelust doorspoelen…en nu in het digitale tijdperk…Vreemd.
Voor wat betreft de Bug, ik heb dit ook jaren gekund, sterker nog KPN helpdesk gaf zelfs aan bij welke zender je hoeveel minuten moest doorspoelen om in een keer het hele reclameblok voorbij te schieten. Lekker praktisch…
Het zou jammer zijn wanneer er geen mogelijkheid komt om door te kunnen spoelen bij opnames. Dit zou feitelijk een kleine stap terug in de tijd betekenen (verwijzend naar de beeldspraak van het cassettebandje). Dit geldt wat mij betreft ook voor de reclame voor bepaalde programma’s die rechtsonder in beeld verschijnen in de statusbar.
Echter, als dit de concessie is die ik moet doen om geen gepersonaliseerde reclame te krijgen, daarmee het verdienmodel van Canal Digitaal respecterend, en gegarandeerd geen persoonlijke (kijk)data wordt verzameld dan is dat wat mij betreft acceptabel. Dan kan ik toch met een gerust hart opnames bekijken. Of dit voor de lange termijn houdbaar is en of toekomstige klanten er ook zo over denken is een onderwerp voor besprekingen tussen Freedom en Canal Digitaal, voor zover dat nog niet ter tafel is gekomen.
Ik vind de nieuwe settopbox een stuk beter, maar ben eens met alle commentaar van anderen dat het lang niet zo goed is als XS4ALL. Maar boven al die opmerkingen, is een groot gemis dat er weinig zenders opgenomen kunnen worden. Er kan een harde schijf op deze, dus waarom niet lokaal alle zenders opnemen?