Inmiddels hebben wij al ruim een jaar Odidio over ODF en kan ik niet wachten tot het net hier in Oudkarspel open gaat voor levering van Freedom. Wat is de schatting wanneer dit gebeurt?
Wat is een beetje de doorlooptijd voor Freedom om een nieuwe regio aan te kunnen sluiten?
Dat ligt er een beetje aan wanneer het gebied voor Freedom open wordt gezet. In de meeste gevallen is dit al vrij snel na het jaar alleenrecht wat Odido heeft op het netwerk.
De verwachting is dat het 2 tot 3 maanden na het vrijgeven van het netwerk voor andere providers moet lukken voor Freedom om over het netwerk heen te leveren. Dit in verband met de werkzaamheden die de belichter uit moet voeren in de PoP (glasvezelcentrale).
Natuurlijk kan dit korter of langer duren, dus pin me er niet op vast.
Je kunt altijd na 2 maanden even een postcode check uitvoeren op Bestellen | Freedom om te kijken of Freedom al beschikbaar zou zijn over de glasvezel.
Heb op 30 maart besteld (preorder) (dat was 1 jr+2 weken na installatie in onze straat en eerste ODIDO aansluiting. Andere Freedom abonnee had gemailed naar odf en precies deze datum +/- 1 wk doorgekregen). Daarna na 11 weken opgeleverd, gisteren.
Zie: ODF beschikbaarheid wanneer te verwachten