Hmmm… tv-over-wifi kan lastig zijn en mogelijk zit je net op de grens waarbij de één goed en de ander het net niet redt. Het vervelende van Wifi is ook dat anderen in jouw omgeving, de beschikbare bandbreedte kunnen verstoren.
Zie voor optimalisatie ook Optimize Wi-Fi transmission for live TV - 3 van hsdejong
Los daarvan.
Onderzoek op je Fritz (die je lijkt te gebruiken) hoe de drukte in het veld is:
[Fritzbox] → [Wifi] → [Wifi-Channel] met overzicht is van wat er allemaal om jou heen gaande is. Is dat behoorlijk bezet, kan het zijn dat er geen goede mogelijkheid is.
Ik zou zelf voor TV, indien kabelleggen geen optie is, een LAN verbinding maken via powerline/dlan middels het stroomnet: https://fritzshop.nl/58-powerline. Fritzlink aan de prijs en bij een kringloop kan je vaak wel een op goed geluk setje van twee (bvk Devolo of KPN) vinden voor €5-10. Wel zorgen dat de adapters op dezelfde stroom/groep fase zitten. Op marktplaats zal je zo tussen de €20-50 uitkomen.
NB: lastig blijft dat je van te voren niet weet of het jou gaat helpen.